5 клас Тема: Технологічний процес випилювання виробу ручним лобзиком.
Хід уроку
I. Організаційний етап
II. Мотивація навчальної діяльності учнів. Актуалізація опорних знань учнів
III. Оголошення, подавання теми та очікуваних навчальних результатів
IV. Вивчення нового навчального матеріалу
1. Основний принцип технологічного процесу різання.
2. Ознайомлення учнів з технологією різання деревини, різальними інструментами, їх призначенням, будовою і прийомами використання.
3. Випилювання лобзиком.
V. Практична робота
Вправи на формування вміння пиляти. Випилювання прямолінійних контурів деталей майбутнього виробу.
VI. Підбиття підсумків, оцінювання результатів роботи
5 клас Тема: Технологія шліфування та обпилювання крайок виробу з фанери.
1. Ознайомлення з інструментами та матеріалами для зачищення виробів з деревини
2. Правила безпечної праці.
9 класТема. Поняття про розрізи та перерізи
Мета. Ознайомити учнів із видами розрізів і перерізів, їх призначенням; навчити читати креслення, що мають розрізи і перерізи, розпізнавати зображення матеріалів у перерізах; розвивати просторову уяву учнів; формувати чіткість і акуратність під час виконання графічних робіт.
Обладнання: атлас «Елементи креслення».
Інструменти і матеріали: лінійка, олівець, циркуль, косинець, аркуш паперу формату А4.
Основні поняття: перерізи (винесені, накладені), розрізи (прості,
складені).
Тип уроку: комбінований.
Структура урокуІ
Організаційний момент
Актуалізація опорних знань та вмінь учнів
Вивчення нового матеріалу
1. Поняття про переріз.
2. Поняття про розріз
Практична робота. Читання креслень дета¬лей, що містять розрізи і перерізи
Закріплення нових знань та вмінь учнів
Підсумки уроку
Домашнє завдання
переглянути
6 клас Тема: Послідовність виготовлення брелка.
І.Організаційно – підготовчий етап
1.1. Технічне завдання.
Розробити конструкцію виробу – прикраса для ключів, гаманців, партмане тощо.
1.1.2.Вимоги до конструкції майбутнього виробу:
- можливість використання виробу у побуті;
- наявність деталей з тонколистового металу і дроту;
- можливість виготовлення виробу в умовах шкільної майстерні;
Немає коментарів:
Дописати коментар